KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14177209
nr 1417 7209
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 11/35, "Etat II". Bildmått: 21x19,5, yttermått inklusive ram: 50x39 cm
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:13:59
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr